loader

Zanzibāra un Tanzānijas Nacionālie parki (Ngorongo, Tarangira, Kilimandžaro).

Zanzibāra un Tanzānijas Nacionālie parki (Ngorongo,  Tarangira, Kilimandžaro).

 

13 dienas

Cena vienai personai divvietīgajā numurā sākot no 2640 EUR*

*papildus aviopārlidojums, cenas sākot no 800 EUR

 

1.DIENA. Lidojums uz Zanzibāru caur Stambulu ( vai citu tranzītpilsētu).

Zanzibar named top travel destination in Africa | The Citizen

2. DIENA. Agri no rīta ierašānās Zanzibārā, individuālais transfērs uz viesnīcu Stone Town ( Akmenspilsētu)­­. Dzīvošana  viesnīcā Dhow Palace Hotel 4*, numurs Superior  ar brokastīm.

https://www.dhowpalace-hotel.com/g.pd

3. – 4.DIENA. Atpūta pilsētas viesnīcā. Par papildus iespējams apmeklēt Fredija Merkūrijamuzeju, ielas restorānus. Nakts viesnīcā.

Ngorongoro crater | Ngorongoro Conservation Area | Tanzania Safaris

5.DIENA. Pēc nelielas atpūtas un nelielas pilsētas izpētes, dosimies safari. Īss lidojums uz kontinentu un šeit mēs pavadīsim laiku Nacionālajos parkos – Tarangira, Ngorongoro un neliela ekskursija uz Kilimandžaro.

Ngorongoro Nacionālais parks ar vairāk kā 8000 km² lielu platību iekļauts UNESCO dabas pieminekļu aizsardzības sarakstā. DR tas robežojas ar Ejasi ezeru, ziemeļos – ar Gol kalniem. Milzīgajā Ngorongoro krāterī mīt milzumdaudz savvaļas dzīvnieku. Blakus atrodas Empakain krāteris, pilns ar ūdeni un rozā flamingo “mākoņiem”, kā arī darbojošais Oldonio–Lenga vulkāns. Parkā dzīvo gazeles, bifeļi, kannas antilopes, kārpcūkas, lauvas, hiēnas, gepardi, degunradži, gepardi un leopardi. Vēl rezervātā var vērot vairāk kā 100 putnu sugas kādas nav sastopamas Serengeti!

Tarangiras nacionālais parks ir Serengeti ekosistēmas daļa, populārs pateicoties tam, ka ir viena no lielākajām dzīvnieku pulcēšanās vietām sausajā sezonā. Ideāla vieta savvaļas dabas un safari cienītājiem. Līdz pat 300 ziloņiem lieli bari, antilopes nāk dzert pie Tarangiras upes un tās šaurajām lagūnām. Tarangira ir vienīgais nacionālais parks, kurā lieli ziloņu bari sastopami visu gadu. Tarangiras parks ir viena no retajām aizsargājamām teritorijām Tanzānijā, kurā sastopamas gazeles. No dzīvniekiem sastopamas hiēnas, paviāni, lielausu lapsa, Āfrikas niedru kaza, bifeļi, guib antilope, gepards, kannas antilope, ziloņi, gazeles, nīlzirgi, lielās un mazās mežu antilopes, leopardi, lauvas, Masaju žirafes, melnais degunradzis, kalnu damans, plankumainā hiēna, ūdens āzis, kārpcūkas. Safari cienītāji parkā redzēs lauvas, kas guļ kokos vai guļošus pitonus.

Kilimandžaro (5895 m) nacionālais parks ir Āfrikas augstākā virsotne. Kalnu masīvs atrodas lielo lūzumu zonā, 300 km uz dienvidiem no ekvatora. Tā garums no austrumiem uz rietumiem ir 60 km, platums no ziemeļiem uz dienvidiem 40 km. Svahilu valodā Kilimandžaro nozīmē "mirdzošais kalns" - un tas ir ļoti precīzs apzīmējums – kalna virsotni klāj sniega "cepure". Virsotnē atrodas mūžīgais ledājs!

Top 5 Places to see Lions in Tanzania | Where to see Lions in Tanzania

6. DIENA. Pēc safari atgriežamies Zanzibārā un dodamies uz viesnīcu RIU JAMBO 4*, dzīvošana viesnīcā superior numurs ar skatu uz jūru, ēdināšana “viss iekļauts”.  https://mybluehotel.com/.

7. – 12.DIENA. Atpūta viesnīcā. Par papildus maksu iespējamas ekskursijas uz Lietus mežu, Cietuma salu, saullēkta vai saulrieta kruīzi.

2,300+ Zanzibar Sunset Stock Photos, Pictures & Royalty-Free Images - iStock

13.DIENA. Agri no rīta izbraukšana no viesnīcas uz lidostu. Lidojums uz Rīgu caur Stambulu ( vai arī caur citu tranzītpilsētu).

Cenā iekļauts:

ü  Transfērs saskaņā ar programmu;

ü  Dzivošana viensīcā ar ēdināšanu;

ü  Iekšējie pārlidojumi;

ü  Ekskursijas saskaņā ar programmu;

ü  Krievu/angļu valodā runājošs pārstāvis.

Papildus:

ü  Tanzānijas vīza ( ~65 EUR);

ü  Apdrošināšana;

ü  Starptautiskais pārlidojums;

ü  Papildus ekskursijas.

ü  Dzeramnaudas.

 

 

 

 

 

Ceļojumu meklēšana