loader

Mežonīgā skaistule Dienvidkorsika valsts svētkos novembrī

Tiešais lidojums Rīga - Ažaksjo - Rīga*

17.11.2023. Rīga -  Ažaksjo  07:50 10:15

20.11.2023. Ažaksjo  - Rīga 19:50 00:00 

Korsika: Berge und Küste | AbenteuerWege Reisen

* Lidojumu izpilda aviokompānija Smartwings ar Boeing 737 - 800 tipa lidmašīnu.

Lidojums - 469 EUR

Cena par tiešo lidojumu uz Ažaksjo turp un atpakaļ, lidostu nodokļi, uzkoda un dzēriens, bagāža (23 kg nododamā un 8 kg rokas).

Lidojums + Ibis Styles Ajaccio Napoleon Hotel 3* viesnīca - 769 EUR:

Cena par tiešo lidojumu, transferu, pilsētas nodokli un 3 naktis 3* viesnīcā Ibis Styles divvietīgā istabā ar brokastīm.

Piemaksa par vienvietīgu istabu 150 EUR

Iepriekšējos gados FlyMeAway savus ceļotājus veda uz salas ziemeļiem - Bastiju, taču šajā rudenī dosimies

atklāt Korsikas otru krastu - Napoleona dzimto pilsētu Ažaksjo! Korsikas kalnu aizvējā klimats te ir, kā saka

franči, maigs. Lai gan salas teritorija ir tikai astotdaļa no Latvijas, arī tad, ja esat apceļojuši Korsikas ziemeļaustrumu daļu, tad Dienvidkorsika Jums būs pavisam jauns un neparasts atklājums! Daba te ir mežonīgāka, un vietējie korsikāņi - skatu vēl vairāk aizgriezuši prom no Francijas. Itāliskais korsikāņu dialekts skan biežāk kā Ziemeļkorsikā. Pat galvaspilsētas Ažaksjo lidostai ir lielisks, dienvidniecisks nosaukums: Campo dell Oro jeb Zelta Lauka lidosta. Jaukajiem laikapstākļiem (Ažaksjo saule spīd vairāk stundas gadā kā Nicā - saulainākajā vietā kontinentālajā Francijā) augsto kalnu aizvējā klāt nāk skaists saulriets jūrā ik vakaru. Elpa kalnainajā franču Vidusjūras salā aizraujas ik uz soļa!

3* viesnīca Ibis Styles Ajaccio Napoleon Hotel izvietojusies Ažaksjo pilsētā, 15 minūšu gājiena attālumā no tās vēsturiskā centra un 20 minūšu gājiena attālumā no Sv. Fransuā pludmales. Līdzās viesnīcai atrodas kafejnīcas un restorāni. Mūsdienīgajās istabās pieejams: gaisa kondicionieris, apkure, TV, seifs, fēns un bezmaksas WI-FI. Par papildus samaksu ir iespēja iegādāties numuru ar balkonu un skatu uz jūru (skaits ir ļoti ierobežots!). Viesnīcai ir bārs un tā piedāvā bufetes brokastis ar siltajiem ēdieniem un aukstajām uzkodām. Viesnīcai ir arī terase un baseins,

Ekskursiju programma pēc izvēles

Vietu skaits ierobežots!

Ažaksjo — Vikipēdija

 Ažaksjo pilsētas ekskursija

17.11.2023. 11:00 no viesnīcas

Dienu pilsētā iesāksim ar pusdienām vietējā restorānā. Pēc tām apskatīsim imperiālās pilsētas Ažaksjo ievērojamākās vietas – dženoviešu rajonu, Renesanses stila katedrāli, kurā tika kristīts Napoleons, Dimanta laukumu, Maršala Foša laukumu, Zvejas ostu, kā arī galveno pilsētas artēriju – kājāmgājējiem paredzēto iepirkšanās ielu (rue Fresch). Pēc tam apmeklēsim Napoleona dzimto māju – muzeju. Ekskursijas noslēgumā (ja laikapstākļi būs piemēroti) dosimies uz vietu, no kuras var redzēt Asiņainās salas, lai vērotu saulrietu (atgriešanās viesnīcā ~18:00). Ekskursijas ilgums ~ 7 stundas.

Cena: 85 EUR

Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa Napoleona Bonaparta mājā – muzejā, trīs ēdienu pusdienas (ūdens un vīns iekļauts).

Cosa fare e cosa vedere a Corte, in Corsica: attrazioni, trekking e  prodotti tipici

Brauciens ar vietējo vilcienu uz Kortes pilsētu

18.11.2023. 07:00 no viesnīcas

07:30 ar vietējo vilcienu dosimies no Ažaksjo uz Bokonjano – ciematu, kas atrodas Korsikas centrā pie 1163m kalnu pārejas Col de Vizzavona, Zelta kalna piekājē. Bokonjano ir populāra vasaras atpūtas vieta, reģionālais dabas parks, pazīstams ar kastaņu birzīm, ūdenskritumu un īpašu mikroklimatu. Turpināsim ceļu uz Korti, kas senāk bija Korsikas galvaspilsēta, bet mūsdienās – rosīga universitātes pilsēta, ar ērgļa ligzdai līdzīgu cietoksni, kas paceļas virs Restonikas ielejas. Pilsētas nozīmīgākās vietas apskatīsim, braucot ar tūristu vilcieniņu. Pēc pusdienām dosimies atceļā ar autobusu.

Svarīgi: izbraukšanas laiks ar vilcienu maršrutā Ažaksjo – Korte tiks precizēts, jo novembra vilcienu kustības saraksts vēl nav publicēts! Ekskursijas ilgums ~10h.

Cena: 115 EUR

Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, vilciena biļete maršrutā Ažaksjo-Korte, tūristu vilcieniņa biļete Kortē un trīs ēdienu pusdienas (ūdens un vīns iekļauts).

Travel guide to Corsica - My favorite island in the Mediterranean - France

Porto un Vidusjūras fjordi (kalanki)

19.11.2023. 08:00 no viesnīcas

Vispirms dosimies uz Kargeses ciematu, kas tika dibināts 1770. gadā, lai nometinātu grieķu kolonistus no Peloponesas. Tālāk sekos Pianas ciemats, kas atrodas Francijas visskaistāko ciematu un UNESCO Pasaulvēsturiskā mantojuma sarakstā savu lielisko kalanku dēļ, kuru formu veidojusi krasta erozija un kas iedvesmoja Giju de Mopasānu. Pa ceļam arī piestāsim foto pauzei, lai iemūžinātu slaveno “Sirsniņklinti”. Pirms pusdienām paredzēts viegls pārgājiens pa Kapu Rosu taku. Pēc maltītes no Porto ciemata dosimies ar kuģīti apbrīnot Pianas kalankus – pasakainas uguns krāsas klinšu grēdas, kas spoguļojas intensīvajā jūras zilgmē. Uz Ažaksjo atpakaļ ar autobusu dosimies caur Spelunkas un Evisas aizām un to kastaņu birzīm, Sevi kalnu pāreju ( 1101m) un Tiucciju – mazu zvejniekciemu, kas kļuvis par populāru atpūtas vietu, savas lieliskās atrašanās vietas dēļ līdzās zeltainām pludmalēm un kristāldzidriem ūdeņiem (atgriešanās viesnīcā ~18:00).

Ekskursijas ilgums ~10h

Cena: 125 EUR

Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, brauciens ar kuģīti (~1,5 stundas) un trīs ēdienu (ūdens un vīns iekļauts).

Bastelica, France 2023: Best Places to Visit - Tripadvisor

Bastelika un degustācijas

20.11.2023. 10:00 no viesnīcas

Izbraukšana uz Kauro komūnu, Zipitoli mežu, populārā cīnītāja pret Dženovas Republiku 16. gadsimtā Sampjero Korso dzimto vietu. Pēc tam sekos mini vilciena ekskursija (apm. stundu gara), kas vedīs augšup kalnu grēdās no 725m līdz 850m augstumam, pa ceļam šķērsojot 25ha lielu vietējā zemnieka saimniecību, kurš specializējas cūkkopībā. Tad vēl dosimies 200 m ar kājām uz vietu, no kuras paveras pasakainas Korsikas dabas ainavas, tai skaitā uz Asiņainajām salām. Atpakaļceļā varēsim aplūkot vietējās cūkas aplokā, kā arī degustēsim zemnieku saimniecībā ražoto gaļas produkciju. Pēc tam sekos pusdienas restorānā. Ekskursija noslēgsies ar Klos Kapitoro vīna darītavas un muzeja apmeklējumu, kā arī

vietējā ražojuma vīnu degustāciju (~17:30 transfērs uz lidostu). Ekskursijas ilgums ~8h.

Cena: 125 EUR

Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, brauciens ar mini vilcieniņu un zemnieku saimniecības gaļas produkcijas degustācija, trīs ēdienu pusdienas (ūdens un vīns iekļauts), Klos Kapitoro vīna darītavas un muzeja apmeklējums, kā arī vīnu degustācija.

Bērniem līdz 12 g. ekskursijas par puscenu!

Programmā iespējamas izmaiņas, sekojiet jaunumiem mūsu mājas lapā!

Поиск путешествий